Dulkadiroğlu Belediyesi'nden çöp konteynırlarına özel bayram temizliği

Dulkadiroğlu Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü tarafından ilçede bulunan çöp konteynırlarını özel yıkama aracıyla temizleyerek kurban bayramına hazırlıyor.

Dulkadiroğlu Belediyesi'nden çöp konteynırlarına özel bayram temizliği
banner150

Dulkadiroğlu Belediyesi ekipleri yaklaşan kurban bayramı öncesi hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. 

Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü ekipleri temizlik konusunda özel çalışmalara imza atarak vatandaşların güzel bir bayram geçirmesi için gece gündüz çalışıyor. 

İlçede bulunan çöp konteynırları özel yıkama aracıyla tek tek temizlenerek kötü kokudan arındırılıyor. 

Konuyla ilgili bilgiler veren Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, vatandaşların sorunsuz bir bayram geçirmeleri için gerekli tedbirleri aldıklarını söyledi. 

Başkan Okay, özellikle temizlik konusunda çok hassas davrandıklarını ifade ederek şunları söyledi: "Kurban ibadetine yakışır bir ortam için ekiplerimiz gece gündüz çalışıyorlar. Şuanda ilçemizde bulunan çöp konteynırları temizleniyor ve bayrama uygun hale getiriliyor. 

Bayrama kadar bu çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Vatandaşlarımızın güzel bir bayram geçirmesi için elimizden geleni yapacağız."

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2017, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.