Dulkadiroğlu Belediyesi'nden sağlık hizmetlerine tam destek

Konu sağlık olunca Dulkadiroğlu Belediyesi destekten kaçınmıyor. Ağustos ayı meclis toplantısında ilçe sınırlarında yapılacak olan 112 acil sağlık istasyonu yapımı için yer tahsisi yapıldı.

Dulkadiroğlu Belediyesi'nden sağlık hizmetlerine tam destek

Dulkadiroğlu Belediyesi Ağustos ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Necati Okay’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Eski tutanak özetlerinin okunarak karara bağlandığı toplantıda şu gündem maddeleri görüşüldü: Fırınlarda doğalgaz kullanılmasının görüşülmesi, İşyeri kontrol ve dosya ücret tarifesinde değişiklik yapılmasının görüşülmesi, Araç kiralama hizmet alımının görüşülmesi, Mezbahane fiyatının belirlenmesinin görüşülmesi, Araç kiralama hizmet alımının görüşülmesi, Destek hizmetleri yönetmeliğinin görüşülmesi, Dilek ve temenniler. Gündem dışı konularda ise Dulkadiroğlu ilçesinde 112 acil sağlık hizmeti için yer tahsisi yapılması konusu görüşülerek karara bağlandı. İlçe genelinde üç ayrı noktada 112 acil sağlık istasyon merkezi yapımı için yer tahsisi işlemi meclis tarafından onaylandı.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.