Doğal Yaşam Parkı ve Mesire alanında iftar kalabalığı

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin Yeşil Tepe Mahallesinde inşa ettiği Doğal Yaşam Parkı ve Mesire alanı Ramazan ayında vatandaşların yoğun ilgisiyle hizmetini sürdürüyor.

Doğal Yaşam Parkı ve Mesire alanında iftar kalabalığı

Dulkadiroğlu Belediyesi Mesire Alanı ve Doğal Yaşam Parkı iftar programlarının gözdesi oldu. Şehir merkezine yakınlığı ve eşsiz doğasıyla vatandaşların birinci tercihi olan mesire alanı, Ramazan ayında vatandaşların birinci tercihi oldu.
Serin havası, eşsiz doğası ve şehir merkezine yakınlığıyla vatandaşlar tarafından tercih edilen mesire alanı, iftar programlarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Hem hafta sonu hem de hafta içi vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği mesire alanının Ramazan ayı boyunca geç saatlere kadar vatandaşlara hizmet vereceği kaydedildi. Vatandaşlar mesire alanının her türlü imkana sahip olduğunu dile getirerek Ramazan ayı boyunca ziyaret edeceklerini anlattı. Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’da mesire alanına gösterilen ilgiden memnun olduklarını kaydetti. Kahramanmaraş’ın en büyük mesire alanlarından birini inşa ettiklerini anlatan Başkan Okay, şunları aktardı: “Şehir merkezinde vatandaşların arzuladığı standartta bir mesire alanı inşa ediyoruz. Şuanda farklı bölümlerinin çalışmaları devam etmekte olan mesire alanımıza gösterilen ilgi bizleri son derece memnun etti. Ramazan ayında vatandaşlarımız mesire alanını diledikleri gibi kullana bilirler. Burada vatandaşlarımız toplu iftar programları bile gerçekleştire biliyorlar. Bunun dışında serin havası da Ramazan ayında vatandaşların mesire alanını tercih etmesinin en önemli sebebi. Ben tüm hemşerilerimin bu güzel alanda hoş vakit geçirmelerini temenni ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2018, 14:43
YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.