Başkan Okay'dan Ramazan Bayramı mesajı

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay Ramazan Bayramı Münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkanı Okay, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nın mübarek olmasını dileyerek mutlu bir bayram geçirmelerini temenni etti.

Başkan Okay'dan Ramazan Bayramı mesajı

Başkan Okay, Ramazan Bayramı nedeniyle yazılı bir mesaj yayınlayarak tüm İslam aleminin bayramını kutladı.

Huzurlu ve mutlu bir bayram temennisinde bulunan Başkan Okay, mesajını şu şekilde sürdürdü:

"Hasret ve özlemle beklediğimiz on bir ayın sultanı Ramazan ayını tamamlamanın hüznünü yaşarken, bayrama kavuşmanın da mutluluğunu en içten şekilde yaşıyoruz. Muhabbet ve hoş görü ile geride bıraktığımız Ramazan ayına yeniden kavuşmayı en içten şekilde dilerken, Ramazan bayramının mutluluğunu da en içten şekilde paylaşıyorum. Ramazan bayramı, sevgi, saygı, hoşgörü ve milli duygularımızın perçinlendiği en özel günlerimizdendir. Dargınlıkların ve kırgınlıkların son bulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyeye çıktığı günler olan bayramları en iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Mübarek Ramazan bayramının; milletimiz, ülkemiz ve tüm İslam alemi için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, tüm hemşerilerimin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum. "

Başkan Okay, mesajının sonunda Dulkadiroğlu Belediyesi olarak yeniden canlandırdıkları Osmanlı geleneği olan bayram kahvaltısına tüm Kahramanmaraş halkını davet etti. Başkan Okay, Bayram namazı sonrasında Doğukent Cami bahçesinde kurulacak olan kahvaltı sofrasının birlik ve beraberliği pekiştireceğini belirterek, "Bu güzel faaliyetimizde değerli hemşerilerimizi de aramızda görmek istiyoruz. Bu güzel Osmanlı geleneğini devam ettirme adına elimizden geleni yapacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2017, 10:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kmsli
Kmsli - 2 yıl Önce

Sayın başkanımıza.sorar.mısınız.isadivanlı Mah.ne zaman çivi çakılacak Acaba merak ediyoruz

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.