Başkan Okay eski okulunu ziyaret etti

Cumhur İttifakı AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı Necati Okay , eski okulu yani Fatih İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek anılarını tazeledi. Ziyaret sırasında duygu dolu anlar yaşandı.

Cumhur İttifakı AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı Necati Okay oyunu kullandıktan sonra okulları ve sandıkları gezdi. Eski okulu olan Fatih İlköğretim Okulu'na da ziyarette bulunan Okay ziyaret sonrası duygusal anlar yaşadı.

Ziyaretinin ardından konuşan Okay,"Bugün seçim münasebeti ile İlçe Başkanımız ile okullarımızı, sandıklarımızı geziyoruz. Bugünde tevafuk oldu Fatih İlköğretim okulundayız, burası benimde ilk okulu 5 yıl okuduğum okul. Bizim zamanımızda ismi Devrim İlkokuluydu. Bu sınıfta benim İlk okul birinci sınıfta okuduğum sınıf. 1977 yılında mezun oldum bu okuldan 42 yıl olmuş biraz anılarımızı tazeledik. Okulumu görüncede biraz duygulandım. İnşallah bu seçimde Memleketimize, Ülkemize hayırlara vesile olur." açıklamasında bulundu.

Özel haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.