Başkan Okay'dan pazar yerine ziyaret! Vatandaş mutlu...

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin yeni pazar yerleri projesi kapsamında Yahya Kemal Mahallesi’nde kurduğu pazar yeri vatandaşın isteklerini karşıladığı görünüyor. Pazar yerinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Necati Okay’da vatandaşın memnuniyetinden duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Başkan Okay'dan pazar yerine ziyaret! Vatandaş mutlu...
banner150

Karaziyaret ve Kayabaşı mahallerinin ardından bir pazar yeri de Yahya Kemal mahallesine kuran Dulkadiroğlu Belediye Başkan Necati Okay, pazar yerinde incelemelerde bulunarak vatandaşla istişare etti.

Vatandaşın pazar yerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Okay, bu yöndeki çalışmalarının devam edeceğini kaydetti.

Yahya Kemal mahallesine kurulan pazaryerinden Kanuni, Aslanbey ve Dulkadiroğlu mahallelerinin de faydalandığını aktaran Başkan Okay, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmesini şu şekilde sürdürdü: “Vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda Yahya Kemal mahallemize pazaryeri kurduk. Yaklaşık 40 gün önce aktif olarak faaliyete başlayan pazar yerimizden vatandaşımız son derece memnun. Bu memnuniyet bizleri de mutlu etmektedir. Burada esnafımızın ve vatandaşlarımızın talepleri oldu. Bu talepleri dikkate alacağız ve gerekli düzenlemeleri yapacağız. Ben pazar yerinin mahallelerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.