Başkan Okay: Belediyeden bir kuruş çıkmadan...

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Necati Okay, AK Parti Dulkadiroğlu ilçesinin olağan kongrelerine katıldı. Başkan Okay İlçe Kongresi'nde yaptığı konuşmada Kamu Külliyesinin Belediye Kaynaklarından bir kuruş harcanmadan yapıldığını belirtti.

Başkan Okay: Belediyeden bir kuruş çıkmadan...

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde düzenlenen AK Parti Dulkadiroğlu İlçe kongresinde mevcut başkan Ömer Oruç Bilal Debgici yeniden başkanlığa seçilirken, kongrede hitap eden Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Necati Okay, "3,5 yıldır Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçesi farklı bir yapılanma ile vatandaşlara hizmet etmekte. 3,5 yıl önce hizmete geldiğimizde göreve başlar başlamaz ilçemizin büyük bölümlerindeki eksikleri tamamlamak için çalışmalara başladık.” ifadesini kullandı.

Başkan Okay, sözlerine şöyle devam etti: "İlçemizin merkezine ve kırsal kesimlerine yer ayırtmaksızın hizmet götürdük. Kuruluşumuzun üçüncü ayından itibaren biz asfalt çalışmalarına başlamıştık. Şehir merkezimizdeki mahallelerimizde parke eksikliğini görerek kilik parke çalışmaları yaptık ve bunun sayısı 3 milyon metrekare olarak kayıtlara geçmiştir. En ucra mahallerimize varıncaya kadar çalışmılarımızı götürüyoruz. Yol çalışmaları artık gündemimizin birinci maddesi olmaktan çıkmıştır. 3 yıl çok yoğun çalışmalar sayesinde Kamu Külleyisine Belediyeden bir kuruş çıkmadan 8 ay sonra Kamu Külliyesinde Belediyecilik ve kamu hizmetlerini çok daha iyi şartlarda sunma hedefimiz vardır."

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER