Destan 17. bölüm yeni bölüm olarak ekranlara geliyor ve diziseverler merak ediyor. Yeni bölüm Destan ATV'de 29 Mart Salı günü yayınlanıyor ve sosyal medyada fenomen olmuş durumda. Peki Destan 17. bölüm 29 Mart Salı izle. Destan 17 izle hangi tarihte ne zaman? sorularının yanıtı haberimizde.

30. BÖLÜM İZLE - Evlilik Hakkında Her Şey FOX TV HD kesintisiz tek parça reklamsız youtube 30. BÖLÜM İZLE - Evlilik Hakkında Her Şey FOX TV HD kesintisiz tek parça reklamsız youtube

Destan 17. bölümü ve 17. bölüm fragmanı burada! İzlenme rekorları kıran ve ATV'de yayınlanan Destan dizisi son bölümünde neler yaşandı? İşte birbirinden önemli isimlerin oynadığı Destan dizisi 17. bölümünde yaşananlar... 17. bölüm fragmanına da haberimizden ulaşabilirsiniz.

ATV ekranlarında Destan dizisi büyük bir heyecanla hayranları tarafından merak ediliyor. 29 Mart Salı günü 17. bölüm Destan izle ekranlara gelirken merak edilen tüm sorular da cevabını buldu. Fenomen dizi Destan birbirinden önemli isimlerle ATV ekranlarında 17. bölüm izle olarak yayın hayatına devam ediyor.

Yeni bölüm Destan 17. bölüm izle ekranlarındaki yerini aldı. Destan dizisi ATV'de ekranlara gelecek 17. bölüm izle 29 Mart Salı günü yayınlanıyor. Peki; Destan 17. bölüm izle ne zaman saat kaçta? Destan yeni bölüm izle tek parça, Destan 17. bölüm izle, Destan canlı yayın full izle yeni bölüm ne zaman? Haberimizin ayrıntılarında okuyabilirsiniz.

📺 DESTAN 17. BÖLÜM İZLE (KESİNTİSİZ İZLEME YOLLARI)

Destan 17. Bölüm ne zaman yayınlanacak? Destan yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor? soruları araştırılmaya başlanıldı. Dizi tutkunları Destan son bölümün çıkış tarihini merak ediyor. işte Destan yeni bölüm hakkında merak edilen bütün detaylar...

Destan 17. bölümle yine izleyenlerine unutulmaz anlar yaşatacak. Dizinin yeni bölümünü yayın saatinde izleyemeyen dizi severler bu kaçırılmayacak bölümü izleyebilmek için aramalar yapmaya devam ediyor. Yine ilginç ve birbirinden eğlenceli yaşandığı Destan'te bu hafta neler oldu? İşte, Destan 17. bölüm yayınlandı mı hakkında bilgiler.

ATV'nin sevilen dizisi Destan'de işler her geçen gün daha da karmaşık hale gelirken, dizinin yeni bölümü izleyiciler tarafından merak ediliyor. Diziyi kaçıranlar veya yeniden seyretmek isteyenler, Destan 17. son bölüm izleme ekranını araştırıyor. İşte, Destan 17. bölüm tamamı ve son bölümün öne çıkan özel sahneleri...

DESTAN 17. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

DESTAN 17. BÖLÜM KONUSU

Akkız anasını bulmak için çıktığı yolculukta hiç beklemediği sürprizlerle karşılaşır. Batuga'da babasına gerçekleri anlattığında hiç beklemediği bir tepki görür. Taizu ve Vargı, ölümden kurtulmak için kaçarlar ama Batuga ile arkadaşları buna hazırdır, çok önceden tüm yolları kesmişlerdir. Taizu ve Vargı'nın akıbetleri ne olacak? Kurduğu oyunla Tılsım Hatun'un ölmesine sebep olan Ulu Ece için yolun sonu mu? Vargı, Ulu Ece'yi ele verecek mi?

Batuga bölünen ülkesini birleştirmek ve Balamir'in iktidar hırsından kurtulmak için Alpagu Han'ı istemeyen boy beglerine kendi hanlığını teklif eder ancak çolak olup çift eliyle kılıç tutamaması onun önündeki kapıları kapatır. Akkız'ın "babalarınızın boyunları kesen çift elli zalim Han yerine boylarınızı doyuran çift başlı bir kurt daha iyi değil mi?" isyanı bile kabul görmez. Batuga ve Akkız da o çolak kolu iyileştirmenin yolunu ararlar. İyileştirme çabası, Akkız'ın ve Batuga'nın birbirlerine karşu duygularını saklayamamalarına neden olur. Akkız ve Batuga boy beglerini ikna edip Hanlığı ele geçirelebilecek mi? Savaşı engelleyip, kardeş kanının dökülmesine mani olabilecekler mi?