Son dakika: Denizli'de tüyleri diken diken eden bir vahşet yaşandı. Çocuk meselesi yüzünden tartıştığı kendisinden 8 yaş büyük karısına fare zehri verip işe giden kocanın, dönüşte yaşadığını gördüğü kadını boğazını sıkarak öldürdüğü ortaya çıktı. Polis ekipleri ise olayı kısa sürede aydınlattı. İşte korkunç olayın detayları

Pamukkale ilçesine bağlı Fatih Mahallesi'nde dün gece, elleri ayakları koli bandıyla bağlanıp battaniyeye sarılı halde atılan kadının kimliği belirlendi. Yapılan çalışmalar sonrasında üzerinden kimlik çıkmayan cesedin, 1 çocuk annesi Azerbaycan uyruklu 30 yaşındaki Nadia Nori'ye ait olduğu tespit edildi.

FARE ZEHRİ VERDİ, ÖLMEYİNCE BOĞARAK KATLETTİ

Detaylı inceleme sonucu vücudunda herhangi bir yara izine rastlanılamayan Nadia Nori'nin kendisinden 8 yaş küçük eşi tarafından önce elleri ve ayakları koli bandıyla bağlandıktan sonra fare zehri verilerek zehirlendiği, daha sonra işe giden kocanın döndüğünde halen yaşadığını fark ettiği karısını boğazını sıkarak öldürdüğü belirlendi.

karisina-fare-zehri-verip-ise-gitti-donuste-yasadigini-gorunce-bogazini-sikip-oldurdu

POLİS EKİPLERİ ZAMAN GEÇMEDEN KATİLİ YAKALADI

Öldürdüğü karısının cansız bedenini battaniyeye sararak yol kenarındaki boş araziye atan koca, Cinayet Büro ekiplerinin titiz çalışması sonucu kısa sürede yakalandı.

CİNAYETİ SAKİN SAKİN ANLATMASI PES DEDİRTTİ

Evlerine giremeyen vatandaşlar dışarıda sabahladı Evlerine giremeyen vatandaşlar dışarıda sabahladı

Gözaltına alınan şüpheli verdiği ilk ifadesinde çocuğunun kendisinden olup olmadığı konusunda şüphelendiğini ve ailesinin kendisine aralarındaki yaş farkından dolayı sürekli baskı kurmasından ötürü sürekli tartıştıklarını, işe gitmeden önce eşinin ellerini ayaklarını bağlayıp fare zehri verdiği ve geri döndüğünde ise can çekişen eşini boğazını sıkıp öldürdüğü itiraf ettiği öğrenildi.

(Kaynak: İHA)