Takımının kötü grafiğine rağmen kendisi iyi bir performans sergileyen Ronaldo, yeni sezon öncesinde ayrılmak istediğini yönetime iletmişti. Al-Hilal başkanı Fahad ben Nafel, Ronaldo ile görüştüklerini açıkladı

Manchester United Teknik Direktörü Erik ten Hag'ın planları arasında yer almayan Cristiano Ronaldo için Al Hilal'in teklif yaptığı iddia edilmişti, gerçekleri kulüp başkanı Fahad ben Nafel açıkladı.

TRANSFER ENGELLENDİ

Al-Hilal, transferin son gününde Ronaldo'ya reddedilemeyecek bir teklif sunmaya hazırlandı ancak Mohamed Kanno'nun Al-Nassr'a geri adım atması üzerine mayıs ayında uygulanan bir transfer yasağı nedeniyle yıla damgasını vuracak bir hamle engellenmiş oldu.

Galatasaray'da yeni sözleşmelerde kriz çıktı! Galatasaray'da yeni sözleşmelerde kriz çıktı!

"RONALDO İLE GÖRÜŞTÜK"

Bir YouTube kanalına konuşan Fahad ben Nafel, "Evet, Ronaldo ile görüştük. Sorun parada ya da prensipte değildi, Al-Hilal'in dünya yıldızlarını getirebiliyor olması şaşırtıcı değil. Ancak, Spor Tahkim Merkezi'nin oyuncuları kaydetmemizi engelleyerek elimizi kolumuzu bağladı." dedi.

"YASAĞIN KALKMASINI BEKLEDİK"

Transferler için yasağın kalkmasını beklediklerini söyleyen Nafel, "Yasak kararına rağmen oyuncularla görüşmeyi bırakmadık, ama müzakerelerin son aşamasına girmeyi yasak kaldırılana kadar bekledik." ifadelerini kullandı.