KİPAŞ kağıdın akıttığı pis suyu gündeme getirerek vatandaşın sesi olan Kanal Maraş'ı destekleyerek sosyal medyadan bir paylaşımda bulunan İş adamı Coşkun Cesur paylaştığı yazıda yanlı haber yapan sözde yayın kuruluşuna gönderme de bulundu.

KİPAŞ kağıdın akıttığı pis suyu gündeme getirerek vatandaşın sesi olan Kanal Maraş'ı destekleyerek sosyal medyadan bir paylaşımda bulunan İş adamı Coşkun Cesur paylaştığı yazıda yanlı haber yapan sözde yayın kuruluşuna gönderme de bulundu. Cesur paylaşımında şu ifadelere yer verdi.

"Memleketin tarım arazilerini köylüden zamana yayarak topladılar ve bir gecede sanayi arsasına çevirdiler, Trilyonlarca rant elde ettiler. Bunu yapmak için valiyi değiştirttiler. Yeni gelen vali toprak koruma kurulunu darmadağın etti ve kararı geçirdiler.. Artık gavur gölü gibi bir yer sanayi bölgesi ilan edilmişti. Burası fakir fukaradan toplanmadan önce sanayi bölgesi ilan edilseydi fakir köylü kazanacaktı, oğlunu everecek kızını gelin edecek borcunu ödeyecek ev alacak araba alacak kendi işini kuracaktı belki ama olmadı çünkü onların garib guraaba kalması formata daha uygundu.! İşlerini yapan valiyi özel uçaklarıyla gidecekleri yere kadar uğurladılar
Halkın yaşam alanının ciğerine kağıt fabrikası kurdular.

Kolaydan boruyu halkın deresine döşemişler utanmadan yalan söylüyorlar şehrin yalama tvsine film çektiriyorlar Ve o boruyu sökmüşler Utanmaz arlanmaz adamlar.. Sorsan ekmek veriyorlar halka, alın ekmeğinizi de gidin kirlettiğiz deryanın balığı hepimize yeter.. Lanet olsun sizin zihniyetinize.

Son dakika: Hayrettin Güngör'den geri adım! İşçilere yevmiye zammı veriliyor mu? Son dakika: Hayrettin Güngör'den geri adım! İşçilere yevmiye zammı veriliyor mu?

Ayrıca tarzını tasvip etmesem de Mustafa Karaaslan'ı tebrik ediyorum Kahramanmaraş için bir hizmet yapmıştır, yalama tvyede selam ederim" ifadelerini kullandı.