AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki'nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'lü paylaşımına CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç'tan sert yanıt geldi.

Kahramanmaraşlı LGS birincisi başarının sırrını anlattı Kahramanmaraşlı LGS birincisi başarının sırrını anlattı

Bir dizi ziyaretler ve temaslarda bulunmak üzere Kahramanmaraş’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile beraberindeki heyetle birlikte Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne geçen Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’den yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

CHP'DEN ÖZHASEKİ'YE YANIT: HAYAL ALEMİNDE GEZİYORSUNUZ
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki'nin "Hayrettin Güngör Başkanımız Kahramanmaraş’ın daha da gelişmesi için tecrübe ve birikimini başarıyla uygulayıp gayretle çalışıyor. Kısa sürede birbirinden güzel ve değerli yüzlerce iş yapan Başkanımızı tebrik ediyorum. Allah razı olsun."  paylaşımını alıntılayarak, "Suya zam yapmak, muhtarlar ve basınla kavga etmek, akşama kadar belediyede oturmaktan başka yaptığı bir tane iş söyleyemezsiniz. Hayal aleminde geziyorsunuz. Partililerinize değil Kahramanmaraşlı hemşerilerime sorun bakalım belediye başkanınızı da alın cevabınızı." değerlendirmesini yaptı.