İngiltere Lig Kupası'nda heyecan kaldığı yerden tam gaz devam ediyor.  Chelsea ile Tottenham yarı finalde karşı karşıya geliyor.

Maç ile ilgili bütün bilgiler futbol tutkunları tarafından araştırılıyor. Peki, Chelsea - Tottenham maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

Her iki takımın destekçileri tarafından takip edilen kritik maç öncesi karşılaşma ile ilgili gelişmeler vatandaşlar tarafından takip ediliyor. Mücadeleyi canlı olarak izlemek isteyen bireyler Chelsea - Tottenham maçı saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak? Sorusuna yanıt arıyorlar. Özellikle canlı yayın bilgilerini de merak eden bireyler, karşılaşmayı canlı olarak izlemek için araştırmalara başladılar.

🔶 CHELSEA - TOTTENHAM MAÇI SAAT KAÇTA? CHELSEA - TOTTENHAM HANGİ KANALDA?

Futbolseverler tarafından oldukça ilgi ile takip edilen Chelsea - Tottenham karşılaşmasını binlerce insan ekran başından takip etmek istiyor. Ülkemizde de rağbet gören bu heyecanlı maçlar için araştırmalar an itibarıyla başladı. Peki, Chelsea - Tottenham maçı saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak? Bütün bilgiler aşağıda...

🕙 CHELSEA - TOTTENHAM MAÇI SAAT KAÇTA?

Karşılaşma Türkiye saati ile 22:45'te yayınlanacak.

📺 CHELSEA - TOTTENHAM MAÇI HANGİ KANALDA?

Geceye damgasını vuracak olan Chelsea - Tottenham maçı öncesi karşılaşmanın hangi kanalda yayınlanacağı resmen belli oldu. Maç, 5 Ocak Çarşamba günü saat 22:45'te beIN SPORTS 2'de canlı yayınlanacak.

👉 Chelsea - Tottenham maçını canlı izlemek için tıklayın