Çok küçük yaşlarından beri türküleriyle kulakların pasını silen, sinema kariyeri ile de adından söz ettiren Ceylan, magazin gündeminde uğradığı değişimlerle sık sık yer alıyor. Sık sık imaj değiştiren Ceylan'ın özel hayatı da merak edilenler arasında... Şarkıcı Ceylan'ın kızı da annesi gibi değişimleriyle kendinden sık sık söz ettirip tanınırken, ünlü şarkıcının bir de oğlu olduğu ortaya çıkınca ortalık fena halde karıştı. Bakın Ceylan'ın oğlu kimmiş...

Küçük yaşlarından beri sahnelerde olan,  türküleriyle kulakların pasını silen Ceylan magazin gündeminde uğradığı değişimlerle sık sık yer alıyor. 

Sık sık imaj değiştiren Ceylan'ın kızı Melodi de annesi gibi değişimleriyle kendinden sık sık söz ettiriyor.

Özel hayatıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı yıllardır sır gibi sakladığı oğlu ile fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

Şarkıcının çocuklarıyla olan fotoğrafına hayranları" Üç arkadaş gibi" yorumunu yaptı... 

ceylann-2

Yıllara meydan okuyor

Son dönemde geçirdiği estetiklerle gençlik yıllarındaki halinden daha genç görünen şarkıcı Ceylan, yeni klibinde dünyaca ünlü yıldıza benzedi.

ceylan-5

Sosyal medyada ilgi gördü

Yeni parçası için dünyaca ünlü yıldız Marilyn Monroe'ya benzetilen Ceylan, sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu.

Hayranlarından beğeni yağmuru 

Son dönemde yaptırdığı estetik operasyonlar ile uğradığı büyük değişim dikkatlerden kaçmayan şarkıcı Ceylan hayranlarından da büyük beğeni topluyor.

1991 yılında halasının oğlu ile evlendi

Ceylan 1991 yılında halasının oğlu Erhan Bozkurt ile evlendi. Bir sene sonra boşandı. Ünlü şarkıcının bu evlilikten Melodi adında bir kız çocuğu dünyaya geldi. 

Bombayı kızı patlatmıştı

ceylan1-3

İmajını yenileyen Ceylan'ın değişimi konuşulurken asıl bombayı kızı Melodi patlatmıştı. 

Paylaşımları dikkat çekiyor

ceylan2

Yaşamını Kanada'da sürdüren ve annesinin izinden giderek şarkıcı olmak için çalışmalar yapan Melodi, paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor.

Şarkıcı Ceylan'ın Erhan Bozkurt ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Melodi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden 2015 yılında dereceyle mezun oldu.

Yurtdışında master eğitimi alan Bozkurt, profesyonel dans eğitimleri de görüyor.

Çocuklarının fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı

Şarkıcı Ceylan'ın son paylaşımı olay oldu. Ceylan çocuklarıyla olan fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

Sır gibi saklıyordu

Serdar Ortaç'ın hayatı film oluyor Serdar Ortaç'ın hayatı film oluyor

ceylan3-1

Ceylan'ın oğlu Yiğitcan Gürgen'i adeta sır gibi saklaması dikkat çekerken şarkıcı bir süre önce kural bozmuş ve oğlu ile paylaşımda bulunmuştu.

Üç arkadaş gibisiniz.. 

ceylan4

Ceylan paylaşımına 'Ayakta duracak halim yokken ayakta duracak nedenlerim var benim. Çünkü ben bir anneyim. Canım oğlum ve kızım sizi çok seviyorum ellerimiz hiç ayrılmasın inşallah' notunu da düşmeyi ihmal etmedi.