Cemre Baysel kimdir? kaç yaşında? (Ramo Fatoş)

RAMO DİZİSİNDE FATOŞ KAREKTERİNİ CANLANDIRAN KİMDİR?

Cemre BAYSEL 1999 İzmir doğumludur ve şuanda 20 yaşıın içinde oldukça genç ve ünlü bir yetenektir. Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü öğrencisidir. Cemre BAYSEL’i Trt 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde hayat verdiği Melis karakteri ile tanıdık ve sevdik. İlk olarak Trt 1’in Yeşil Deniz dizisi kadrosunda yer alan ve oyunculuğu ile yapımcıların dikkatini çeken Cemre Baysel daha sonra İsimsizler ve Payitaht Abdulhamid dizileri kadrosunda da yer almayı başarmıştır. Geleceğin önemli kadın başrol oyuncuları arasında gösterilmektedir.

Fatoş Ramo’nun güzeller güzeli kız kardeşidir. Daha 24 yaşında olan Fatoş Boz’a çocukluktan beri aşıktır ve tek hayali Boz ile evlenmektir. Fatoş abisi Ramo’nun başlattığı savaşı durdurmak için kendini feda eder ve Cengiz’in yani baş düşmanlarının oğlu Neco ile evlenmek zorunda kalır. Bu olay onu bambaşka bir kadın haline getirecektir…

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.