Gazeteci Buket Aydın, konuk aldığı Cemal Enginyurt’a Tansu Çiller hakkındaki görüşlerini sordu. Enginyurt’un “Tansu Çiller kim? Hatırlayamadım” yanıtını duyan Buket Aydın, kahkahalarla güldü.

90’lı yıllarda Türkiye’de başbakanlık yapan Tansu Çiller’in geçtiğimiz günlerde “Ben milletimi özledim” sözlerinin ardından yeniden aktif siyasete döneceği konuşuluyor.

"TANSU ÇİLLER KİM? HATIRLAYAMADIM"
Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın ile Yüz Yüze programına katıldı. Buket Aydın'ın sorduğu “Tansu Çiller’in siyasete döneceği konuşuluyor. Merkez sağ açısından bunu nasıl yorumlarsınız? Tansu Hanım sizce siyaseten bir geri dönüş alabilir mi?” sorusunu Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt “Tansu Çiller kim? Hatırlayamadım” şeklinde yanıtladı.

Askerliğini uzatana maaş ve tazminat kariye yolu da açılıyor Askerliğini uzatana maaş ve tazminat kariye yolu da açılıyor

"GERÇEKTEN HATIRLAYAMADI MI ACABA?"
Bu cevap karşısında kahkahaya boğulan sunucu Buket Aydın, “Cemal Bey çok alem bir insansınız. Ben de böyle bakıyorum size. Sinirim bozuldu. İzleyicilerimiz kusura bakmasın. Ben bir anda inandım. Diyorum ki ‘Gerçekten hatırlayamadı mı acaba?” şeklinde konuştu.