Akaryakıta gelen son zamlardan sonra Cemal Enginyurt benzin ve mazot ihtiyacı olmadan hareket eden arabasını sosyal medyada paylaştı.

Milletcekili Cemal Enginyurt AK Parti hükümetinin kötü ekonomi yönetimi yüzünden akaryakıta gelen son zamları paylaştığı bir fotoğrafla eleştirdi.

Dün benzin ve mazot fiyatına 1 TL’nin üzerinde zam yapıldığı duyurulurken akaryakıt istasyonlarında inanılmaz kuyruklar oluştu. Vatandaş deposunu daha uyguna doldurmak için kuyruğa girerken bir çok vatandaş da artık arabasını kullanmamayı tercih eder halde.

SON GELEN AKARYAKIT ZAMLARINI BÖYLE ELEŞTİRDİ
Durum Türkiye açısından oldukça vahimken Demokrat Parti Ordu milletvekili Cemal Enginyurt’tan trajikomik bir paylaşım geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden akaryakıta gelen fiyat artışlarını eleştiren Cemal Enginyurt “Yazıklar olsun! Batırdınız hepimizi.” İfadelerini kullandı.

EPDK'den açıklama geldi! Temmuz ayında elektriğe zam yapılmayacak EPDK'den açıklama geldi! Temmuz ayında elektriğe zam yapılmayacak

cemoo

Enginyurt akaryakıt ihtiyacı olmadan yürüyen tahtadan yapılmış bir arabayı paylaştığı tweetinde "Dün yapılan Akaryakıt zamlarından sonra, döndük arabanın olmadığı günlere. Yaparsa AKP yapar. Bizden önce araba mı vardı? Diyordunuz ya! Sevinin, artık sizin dönemde de araba yok. Bir depo en az 1000 tl ye doluyor.” Diye yazdı.