Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu milletvekili Cemal Enginyurt, ''Aç kalan falan yok'' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sosyal medya üzerinden imalı bir cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, DEİK Merkez Ofisi Açılışı ve Ustalara Saygı Ödül Töreni'nde konuşma yaptı.

Burada yaptığı açıklamada, ekonomik krize ilişkin eleştirilere tepki gösteren Erdoğan, "Şimdi birileri çıkıp ‘aç kaldık’ diyor. Ya vicdansızlık yapma, ne aç kaldın. Aç kalan falan yok!" dedi.

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt sosyal medyadan Erdoğan'ın bu sözlerini tiye aldı. ''Kızma be Reis bey! Bu Millet açlıktan ne dediğini bilmiyor.'' diyen Enginyurt, ''Yedirmeyiz seni, Göndereceğiz.'' ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakı'nda istifa şoku!Türk Milliyetçiliği bu değil dedi Cumhur İttifakı'nda istifa şoku!Türk Milliyetçiliği bu değil dedi

Cemal Enginyurt paylaşımı şu şekilde:

Sn Erdoğan:"Birileri çıkıp‘aç kaldık’ diyor! Vicdansızlık yapma,aç kalan falan yok"demiş. Kızma be Reis bey! Bu Millet açlıktan ne dediğini bilmiyor. Gizli gizli yiyorlar,yalandan Çöpten ekmek,pazardan sebze artığı topluyorlar. Dertleri seni yemek. Yedirmeyiz seni, Göndereceğiz.

cemaltwitt