Cemal Enginyurt, katıldığı FOX TV yayınında HDP'nin kimlerle beraber olduğunu söyleyerek AK Parti'nin geçmişine dair hatırlatmalarda bulundu. Enginyurt, Erdoğan'ın HDP planını açıkladı...

EPDK'den açıklama geldi! Temmuz ayında elektriğe zam yapılmayacak EPDK'den açıklama geldi! Temmuz ayında elektriğe zam yapılmayacak

Demokrat Parti (DP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, bu sabah katıldığı FOX TV’de ekrana gelen “Çalar Saat Hafta Sonu” canlı yayınında HDP’yle ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. Cemal Enginyurt, HDP’nin geçmişte kimlerle beraber olduğunu açıkladı.

CEMAL ENGİNYURT, AK PARTİ-HDP GEÇMİŞİNİ AÇTI
Cemal Enginyurt, Cumhur İttifakı’nın HDP’yi 6 partiye yamamaya çalıştığını söyledi. Enginyurt, AK Parti’nin HDP geçmişini tek tek sayarak, programdaki açıklamalarının yer aldığı videoyu, “Millet İttifakı,Milletle beraber. HDP, 6 partiyle asla bir değildir. HDP kiminle diyorsanız? Ak Parti geçmişine bakınız.” ifadeleriyle paylaştı.

ERDOĞAN SIRF TABANINI KEMİKLEŞTİRMEK İÇİN...
Cemal Enginyurt, “HDP sizinle birken bir problem yok. Bu 6 parti ısrarla HDP bizimle değil. HDP diyor ki ben bunlarla bir değilim diyor ama sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan sırf tabanını rahatlatmak, kemikleştirmek, kavgayı büyütmek için ısrarla buraya bir kulp takmaya çalışıyor…” ifadelerini kullandı.