Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya açıklamaları nedeniyle yüklendi.

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya "Hangi meslek grubu bir çalışıyorsa, güvenlikle ilgili meslek grupları onun 24 katı çalışmak zorundadır.

MetroPOLL anketi açıklandı: ''Ekonomik sorunlardan en çok kim sorumlu?" MetroPOLL anketi açıklandı: ''Ekonomik sorunlardan en çok kim sorumlu?"

Polislik bir maaş mesleği değildir, kim öyle düşünüyorsa 1 dakika durmasın" sözleri nedeniyle yüklendi.

"HAYIRDIR SAYIN SOYLU!"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya çağrıda bulunan Cemal Enginyurt, "Sayın Süleyman Soylu;Polislik maaş için yapılacak meslek değil diyorsun ya! Yeni bir teklif sunuyorum. 

CUMHURBAŞKANI, BAKANLAR, BAKAN YARDIMCILARI, MİLLETVEKİLLERİ, BELEDİYE BAŞKANLARI, VALİLER, KAYMAKAMLAR ve İMAMLAR. MAAŞ ALMADAN HİZMET VERSİNLER. HAYDİ SOYLU,SES VER." ifadelerini kullandı.

"SAYIN ERDOĞAN'DA 1 DAKİKA DURMASIN GİTSİN Mİ?"

Öte yandan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın 104 bin liralık maaşına dikkat çeken Cemal Enginyurt, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın para sıkıntısı hiç olmaz. Allah vermiş vereceğinden fazlasını. 

Öyleyse niye 104 bin lira aylık maaş alıyor? 

Cumhurbaşkanlığı maaş için yapılacak meslekmi? Sayın Soylu ne dersin? Sayın Erdoğan'da 1 dakika durmasın gitsin mi?" değerlendirmesinde bulundu.ce