Cemal Enginyurt, seyyar tezgah bisiklete binerek hükümete seslendi. Akaryakıt zamlarını eleştiren Enginyurt, "Zamları geri çekin. Siz zam yaptıkça bu millet çözüm bulacak." ifadelerini kullandı.

Yargıtay son noktayı koydu! Milyonlarca emekliye "müjde" niteliğinde karar! Yargıtay son noktayı koydu! Milyonlarca emekliye "müjde" niteliğinde karar!

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, akaryakıta yapılan zamları seyyar tezgah bisiklete binerek protesto etti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'a seslenen Cemal Enginyurt, "Zamları geri çekin. Siz zam yaptıkça bu millet çözüm bulacak. Yönetemiyorsunuz, gideceksiniz" ifadelerini kullandı.

“Zamları geri çekin. Siz zam yaptıkça bu millet çözüm bulacak." diyen Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, "Artık bundan sonra araç bu. Eğer daha fazla ileri giderse at arabasına bineceğiz” dedi.

"MİLLETİ BU TÜR ARAÇLARA BİNMEYE DAVET EDİYORUM"

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'a da seslenen Cemal Enginyurt, “Zamlar artık canımızı yaktı. Yeni çareler üretiyoruz. Milletin gidecek hali kalmadı. Çözüm belli. Yeni aracımız Türkiye'ye hayırlı olsun. Milleti bu tür araçlara binmeye davet ediyorum” görüşünü savundu.

Sosyal medyada yayınladığı video kısa sürede beğeni toplayan Cemal Enginyurt, “Siz zam yapmaya devam edin. Biz çare bulmaya devam edeceğiz. Yönetemiyorsunuz, gideceksiniz” ifadelerine yer verdi.