Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımımızda forma giyen oyuncumuz Cansu Özbay, gündemden düşmüyor... Cansu Özbay ile ilgili birçok şey merak ediliyor ve araştırılıyor. Peki, Cansu Özbay kimdir? Cansu Özbay kaç yaşında, nereli? Cansu Özbay boyu kaç? İşte tüm merak edilenler...

A Milli Kadın Voleybol Takımı'mızda forma giyen yıldız oyuncu Cansu Özbay, gündeme geldi... Gösterdiği başarılı performansı ve sosyal yaşamıyla sık sık gündeme gelen Cansu Özbay ile ilgili birçok şey merak ediliyor ve araştırılıyor. Peki, Cansu Özbay kimdir? Cansu Özbay kaç yaşında, nereli? Cansu Özbay boyu kaç?

Denizde trolle gezen balıkçının ağına takılan balık panik yarattı: Böylesini görmedim! Denizde trolle gezen balıkçının ağına takılan balık panik yarattı: Böylesini görmedim!

CANSU ÖZBAY KİMDİR?🏐

Cansu Özbay, 17 Ekim 1996 yılında İzmir'de dünyaya gelen Türk voleybolcudur. Pasör pozisyonunda görev almaktadır. VakıfBank SK ve Türkiye A millî takımında forma giymektedir. Daha öncesinde Arkas, Beşiktaş ve Nilüfer Belediyespor'da oynamıştır.

CANSU ÖZBAY'IN BAŞARILARI

FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonluğu (2021)
2018 Türkiye Ligi - En İyi Pasör
2018 FIVB Milletler Ligi - En İyi Pasör
2018 Montreax Volley Masters - En İyi Pasör
2019 Türkiye Ligi - En İyi Pasör
2021 Şampiyonlar Kupası - En değerli oyuncu