Konya Ereğli'de 7'den 70'e maraş dondurması

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan 1. Uluslararası Kahramanmaraş Dondurma ve Kültür Sanat Festivali kapsamında yurt gezisine çıkan Dondurma Tanıtım Tırı’nın sekizinci durağı Ereğli İlçesi oldu.

Konya Ereğli'de 7'den 70'e maraş dondurması
banner150

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kültür ve Turizm Şube Müdürlüğü’nce organize edilen Dondurma Tanıtım Tırı Konya’ya gitmeden önce 17 Eylül 2017 tarihinde saat 11.00-13.00 arasında Konya’nın Ereğli İlçesinde Yunus Emre Meydanı’nda 7’den 70’e herkese dondurma dağıttı.

1. Uluslararası Kahramanmaraş Dondurma ve Kültür Sanat Festivali etkinlikleri çerçevesince yurt gezisine çıkan Dondurma Tanıtım Tırı’na Ereğli İlçesi sakinleri 7’den 70’e oldukça yoğun bir ilgi gösterdiler.

Ereğli’de Yunus Emre Meydanını dolduran Ereğlililer Dondurma Tırı’ndan dağıtılan hakiki dövme Maraş Dondurması için uzun kuyruklar oluşturarak Kahramanmaraş Dondurma Festivaline verdikleri önemi gösterdiler.

Ereğli’den hareket eden Dondurma Tanıtım Tırı aynı gün saat 17.00-20.00 arasında Konya’lılarla buluştu

Dondurma Tırı’nın diğer il gezileri ise şu şekilde: 18 Eylül Antalya, 19 Eylül Mersin, 20 Eylül Hatay ve 21 Eylül Gaziantep.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2017, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.