Kahramanmaraş'ta huzurlu bir yaz için haşere ile mücadele sürüyor

Kış döneminde başarılı bir ilaçlama çalışması yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, yaz dönemiyle birlikte ilaçlama çalışmalarına hız verdi. Daha sağlıklı ve daha temiz bir çevre sunulmasını hedefleyen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, halk sağlığı için haşerelere karşı mücadele ediyor. Ekipler, bölgeyi akrep ve sivrisinek gibi haşerelerden arındırarak, huzur dolu bir ortam sağlıyor.

Kahramanmaraş'ta huzurlu bir yaz için haşere ile mücadele sürüyor
banner150

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından haşerelere yönelik ilaçlama çalışmaları devam ediyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı Veterinerlik İşleri ve Mezbahalar Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen pire ısırığı ve akrep mücadelesi ile ilgili ilaçlama çalışmaları yapılıyor.

Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masasına gelen şikâyetler üzerine harekete geçen ekipler öncelikle Güzelyurt Mahallesi genelinde pire mücadelesi ile ilgili ilaçlama yaparak, konu hakkında mahalle sakinleri bilgilendirildi.

Daha sonra Ekmekçi, Turan ve Hacı Bayram Veli Mahallelerine akrep mücadelesiyle alakalı ilaçlamalar yapıldı.

Büyükşehir Belediyesi il genelinde haşerelerle mücadele konusunda ilaçlama çalışmalarının devam ettiği belirtilerek vatandaşların olumsuz bir durumda 444 46 11 numaralı Çözüm Masasına bilgi vermeleri gerektiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2017, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.