Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nde resmen Basın Yayın, Genel Sekretere bağlandı

Başkan Güngör'ün talimatı ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Şube Müdürlüğü yeni kadro düzenlemesi ile beraber Genel Sekretere resmen bağlandı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nde resmen Basın Yayın, Genel Sekretere bağlandı

Daha önceki teşkilat şemasında Kültür Daire Başkanlığına bağlı olan basın yayın şube müdürlüğü Başkan Güngör’ün yeni teşkilat şemasını oluştururken Genel Sekreterliğe bağladığı görüldü. Belediyenin dışa dönük tüm işlerinin, kent basınının ve ayrıca ulusal ve uluslararası basın kuruluşları ile etkin bağlantı kuran müdürlük, bundan sonra Başkan Güngör’ün direk talimatı ile hareket edebileceği bir konuma getirildi.

HAFTA SONU TÜM ÇALIŞMA MESAİSİNİ AYIRDI

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, önceki gün akşamüzeri 3 önemli değişiklikte bulunmuştu. Cumartesi günü tüm çalışma mesaisini değişikliklere ayıran Başkan Güngör’ün müdür değişikliği de böylelikle yavaş yavaş gerçekleşiyor.

İKİ BAŞKAN DEĞİŞTİ, BİR MÜDÜR MEMUR OLDU

İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı olan Yasin Havan görevinden alınarak yerine Fikret Gültekin getirildi. Dış ilişkiler Daire Başkanı Yavuz Kamalak görevinden alındı, Kamalak'ın yerine Erdoğan Emrah Hatunoğlu getirildi. Daha önce daire olan Başkan Güngör’ün talimatı ile beraber müdürlüğe düşen Muhtarlık işleri müdürlüğü ise kapatıldı. Müdürü olan Muzaffer Türk ise artık memur. Listede önemli değişikliklerin ise geleceği öğrenildi.

İKİ DAİRE BAŞKANINA MÜDÜRLÜK GÖREVİ

Dış İlişkiler Daire Başkanı olarak görevini yapmaktayken görevinden alınan Yavuz Kamalak’ın, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında Yazılım ve Analiz Şube Müdürlüğüne getirildiği öğrenildi. Yine İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı olarak görevini yapmaktayken görevinden alınan Yasin Havan ise aynı başkanlığın Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürü olduğu öğrenilen bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2019, 14:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
46
46 - 10 ay Önce

Kültür sosyal işler de bi değişiklik var mi ?

Erdoğan Yıldırım
Erdoğan Yıldırım - 10 ay Önce

Bu Kahramanmaraş basını sds konusuna niye hiç değinmiyor. Başkan burada çok büyük haksızlık yapıyor. Belediyenin ihalelerini belediye personeli mı alıyor ki borçlarını belediye personeli ödüyor?

Ertuğrul
Ertuğrul - 10 ay Önce

En çok mızaffere sevindimm iyi olmuş

SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.