Kahramanmaraş Arakan'a sahip çıkıyor!

Daha önce Bayırbucak Türkmenlerine, Suriye (155 tır yardım) ve Somali’ye yardım kampanyaları düzenleyerek mazlumların yanında olduğunu gösteren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi şimdi de Arakan’daki mazlumlar için kolları sıvadı.

Kahramanmaraş Arakan'a sahip çıkıyor!
banner150

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Kahramanmaraş İl AFAD Müdürlüğü, Hayrat Yardım, Tügva, Genç Ufuk ve İHH gibi kuruluşların işbirliği ile Arakan’daki mazlumlar için yardım kampanyası başlatıldı.

Kahramanmaraş merkezde Ulucamii ve Özel İdare İş Merkezi önünde, diğer ilçelerde ise kent merkezlerinde başlatılan yardım kampanyası 20 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek.

“ARAKAN KAN AĞLAMASIN” Sloganı ile başlatılan yardım kampanyasına destek vermek isteyen hayırseverler cep telefonlarından YARDIM yazıp 3674’e göndermeleri halinde 5TL yardımda bulunmuş olacaklar.

Aynı zamanda Ulucamii ve Özel İdare İş Merkezi Önü ile İlçe Kent Merkezlerinde kurulacak standlarda yapacakları maddi yardımları görevlilere teslim edebilecekler

Ayrıca bu yardım kampanyasına destek vermek isteyen hayırserverler TR39 0020 5000 0009 9999 1000 46 nolu hesap numarasına yardımlarını yatırabilirler.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2017, 14:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.