Engelli vatandaşlarımız Yedikuyular'da kar keyfini doyasıya yaşadı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Yedikuyular Kayak Merkezi’nde engelli vatandaşlara yönelik 1. Engelsiz Kar Festivali düzenledi. Engelli vatandaşlarımız Yedikuyular Kayak Merkezi'nde kar topu oynadılar, kardan adam yaptılar, piknik yapıp kar keyfi yaşadılar.

Engelli vatandaşlarımız Yedikuyular'da kar keyfini doyasıya yaşadı

BÜYÜKŞEHİR’DEN ENGELSİZ KAR FESTİVALİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Yedikuyular Kayak Merkezi’nde engelli vatandaşlara yönelik 1. Engelsiz Kar Festivali düzenledi.

Yedikuyular Kayak Merkezi’nde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından dün düzenlenen 1. Engelsiz Kar Festivali’ne engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Mehter Takımı’nın çaldığı marşlar eşliğinde engelli vatandaşlar kartopu oynayıp, piknik yapıpkayak keyfi yaşadılar.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Festivale ilişkin görüşlerini dile getiren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Ayşe Taşkıran: “Bugün engelli kardeşlerimize yönelik ‘Yedikuyular 1. Engelsiz Kar Festivali gerçekleştirdik. Burada İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarda eğitim gören engelli kardeşlerimizle ve aileleriyle bu güzel ortamda bir araya geldik. Eğlenmenin ve mutlu olmanın engel tanımadığını gördük. Mehter Takımımızın verdiği konser eşliğinde engelli kardeşlerimiz gönüllerince eğlendiler. Buraya gelen tüm velilerimize ve ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
kahraman
kahraman - 3 ay Önce

ya bırakın kardeşim bu boş işleri atı alan üsküdarı geçiyor.geçmişte otobanı geçiremedik maraştan bari şu hızlı treni maraştan geçirelim anlamıyorum hiçmi bu kentte kafası çalışan bir milletveili yok

SIRADAKİ HABER