Çocuklar için yaz spor okulu kayıtları başladı!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bu yıl 16.’sı gerçekleştirilecek Yaz Spor Okulları’na 7-14 Yaş Grubunda bulunan çocuklar için Yaz Spor Okullarının kayıtları bu sene de online olarak 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü başladı.

Çocuklar için yaz spor okulu kayıtları başladı!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bu yıl 16.’sı gerçekleştirilecek Yaz Spor Okulları’na 7-14 Yaş Grubunda bulunan çocuklar 20 Mayıs-10 Haziran 2019 tarihleri arasında https://kahramanmaras.bel.tr/yaz-spor-okullari-basvuru-formu adresinden kayıtlar yapılacak.

Futbol, Tenis, Kickboks, Satranç, Basketbol, Voleybol, Karate, Yüzme ve Güreş olmak üzere 9 dalda eğitim verilecek olan Yaz Spor Okullarında eğitimler 24 Haziran – 9 Ağustos 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Yaz Spor Okullarının kayıtlarına ilişkin ayrıntılı bilgi almak isteyenler 0344 235 25 14 nolu telefondan gerekli bilgiler alabilirler.

Öte yandan Kahramanmaraş il genelinde başlayan yaz spor okuluna kayıtlar aynı zamanda ilçelerimizde de başlatılmış olup, Gençlik ve Spor İlçe Şube Müdürlüklerinden gerekli bilgileri alabilirler.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 12:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
ekonomi
ekonomi - 6 ay Önce

Ekonomik hareketlilik için ne ya da neler yapılabilir ? Esnafın, işçinin, çiftçinin, köylünün, memurun kısaca vatandaşın bu hareketliliğe ihtiyacı var. Doların 3.50 seviyesine inmesi için , kredi faiz oranlarının 14-15 puan aralığına inmesi için neler yapılmalıdır ? Altın fiyatları çok yüksek insanlar düğün yapmakta zorlanıyor. Konut satışları geçen yıla göre düştü. Araba piyasası durgun. İşte Türkiyenin ana gündemi olan ekonomi haberlerine daha çok yer verilmeli.
Bu konularla ilgili haber yapılabilir mi ? Hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız

Caner
Caner - 5 ay Önce

Yusuf berat benli
Yusuf berat benli - 5 ay Önce

Futbulu çok güzel oynarım

Yusuf berat benli
Yusuf berat benli - 5 ay Önce

Kahramanmaraş büyük şehir den spora katılmak istiyorum

Yusuf berat benli
Yusuf berat benli - 5 ay Önce

Kanal maraş

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.