Büyükşehir'den proje hazırlama eğitimi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Avrupa Birliği hibe programına yönelik Belediye, Valilik ve Halk Sağlığı proje koordinatörlerine proje hazırlama eğitimi verildi.

Büyükşehir'den proje hazırlama eğitimi
banner150

Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği proje hazırlama eğitimine Kahramanmaraş Valiliği Dulkadiroğlu Kaymakamlığı, Onikişubat Kaymakamlığı, Kahramanmaraş Halk Sağlığı, Dulkadiroğlu Belediyesi,Onikişubat Belediyesi,Elbistan Belediyesi,Türkoğlu Belediyesi,Afşin Belediyesi,Göksun Belediyesi,Andırın Belediyesi,Ekinözü Belediyesi,Çağlayancerit Belediyesi,Nurhak Belediyesi ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi proje koordinatörlerinin katıldığı program AB Proje Uzmanı Murat Özçelebi tarafından gerçekleştirildi.

Programın açılış konuşmasında kürsüye gelen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Züver Çetinkaya, Büyükşehir Belediyesi olarak Kahramanmaraş’ın gelişimi adına gayret ettiklerini ifade ederek: “Avrupa Birliği Bakanlığı işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz bu AB Hibe Programlarına Yönelik Proje Hazırlama Eğitimi programında bu konuda görev yapan arkadaşlarımıza eğitim verilecek. Bu eğitimin sonunda siz katılımcılara katılım belgeleri verilecek. Bu eğitimin şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Açılış konuşmasının ardından AB Proje Uzmanı Murat Özçelebi proje hazırlanması konusunda eğitim verdi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Araştırma Geliştirme ve Dış İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen eğitimin ardından katılımcılar Katılım Belgesi takdim edildi.
 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2017, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.