Büyükşehir sokak turnuvası sona erdi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Tenis ve Basketbol Sokak Turnuvası sona erdi.

Büyükşehir sokak turnuvası sona erdi
banner150

Sokak Tenisi ve Sokak Basketbolu olarak yapılan turnuvaya basketbolda 15 takım ve 60 sporcu, teniste ise 86 sporcu katıldı.

Dörder kişilik takımlar halinde oynanan basketbol müsabakaları ve bireysel olarak oynanan tenis maçlarının sonunda dereceye girenlere madalyaları ve hediyeleri takdim edildi.

Yapılan turnuvalardan oldukça memnun olan veliler: “Bu tür organizasyonların artarak devam etmesini istiyoruz. Çocuklarımız hem spor yapma imkanı buluyor, hem kötü alışkanlıklardan uzak duruyor hem de internet başında oturmaktan kurtuluyorlar. Bu tür organizasyonlardan dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç’a ve diğer emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanımıza böyle bir meydan kazandırdığı için de teşekkür ediyoruz. Şehrin merkezi yerinde insanlarımızın oturup hoşça vakit geçirebileceği bir mekana ihtiyaç vardı. Çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.