Büyükşehir Engelleri Kaldırıyor

Büyükşehir Belediyesi kentte faaliyet gösteren engelli sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya gelerek, yeni dönem için önemli kararlar aldı.

Büyükşehir Engelleri Kaldırıyor
banner150

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi kentte faaliyet gösteren engelli dernek yetkilileri ile bir araya gelerek engelli vatandaşlarımızla alakalı istişarelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Ayşe Taşkıran ile Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürü Tuğba Gökçen’in katıldığı toplantıda Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren engelli sivil toplum kuruluşlarının yetkilileri ve temsilcileri ile fikir alışverişinde bulunuldu.

Neler Yapabilirizi Konuşacağız

Toplantıda söz alan Daire Başkanı Taşkıran, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman engelli vatandaşların yanında yer aldığını ve almaya devam edeceğini ifade ederek: “Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Müdürümüz Tuğba Hanım göreve yeni başladı. Büyükşehir Belediyemiz her zaman engelli kardeşlerimizin yanında olmaya ve onların sorunları ile ilgilenmeye devam edecek. Bugün burada toplanmamızın amacı ise sizlerin fikirlerini alarak, engelli kardeşlerimize daha iyi nasıl hizmetler yapabilirizi konuşmaktır” dedi.

Sizlerden Destek Bekliyoruz

Büyükşehir Belediyesi Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürü Tuğba Gökçen ise yaptığı konuşmada: “Burada sizlerin de destek ve yardımları ile engelli kardeşlerimize hizmetin en iyisini sunmaya gayret edeceğiz. Sizlerin aracılığıyla engelli kardeşlerimizin sorunlarının tespit edilmesi ve ivedi bir şekilde çözüme kavuşturulması için elbirliği ile hareket etmek en doğrusu olacaktır” diye konuşarak gelen tüm katılımcılara teşekkür etti. Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren engelli dernekleri temsilcileri ise kendilerini tanıtarak neler yapılması konusunda fikir beyan ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.