Büyükşehir Belediyesi'nden şehit ailelerine gezi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi il genelinde bulunan şehit ailelerine bir gezi düzenleyerek yemekte hepsini bir araya getirdi.

Büyükşehir Belediyesi'nden şehit ailelerine gezi

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi başkanlığı Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü organizesiyle yapılan etkinlikte il genelindeki 220 kişi Afşin’deki Eshab-ı Kehf Külliyesine götürülerek gezdirildi.

Gezi sonrasında Elbistan Pınarbaşı’nda verilen yemekte bir araya gelen şehit ailelerine Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ta eşlik etti.

Elbistan Pınarbaşı’nda Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü’nce organize edilen yemeğe katılan Başkan Erkoç, ailelerle tek tek ilgilendi.

Burada şehit ailelerine hitaben bir konuşma yapan Başkan Erkoç: “Bu toprakları vatan kılmak için şehit düşen kahramanlarımızın, bizlere aziz emanetleri olan siz değerli aileleri için düzenlediğimiz Afşin Eshâb-ı Kehf gezisi sonrası bir araya geldik. Vatanı, milleti için canları pahasına savaşan kahraman şehitlerimizi rahmetle yad ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2017, 18:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.