Büyükşehir Belediyesi 'Ramazan Bayramına' hazır

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ramazan Bayramı ile ilgili hazırlıklarını tamamladı.

Büyükşehir Belediyesi 'Ramazan Bayramına' hazır
banner150

BÜYÜKŞEHİR RAMAZAN BAYRAMINA HAZIR

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ramazan Bayramı ile ilgili hazırlıklarını tamamladı.

Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların Ramazan Bayramı’nı rahat ve huzurlu geçirmesi için gereken önlemleri aldı.

Zabıta, İtfaiye, başta olmak üzere birçok ilgili birim Ramazan Bayramı süresince görev başında olacak. Büyükşehir Belediyesi otobüsleri bayramda vatandaşları ücretsiz taşıyacak.

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, vatandaşların bayramı rahat ve güven içinde geçirmesi için Büyükşehir Belediyesi’nin bayram süresince de görev başında olacağını kaydederek : "Vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmeleri için her türlü tedbiri aldık. Bayram süresince hizmetlerin aksamaması için ilgili birimlerimizde nöbetçi personelimiz bulundurulacak. Herkesin yakınlarıyla birlikte, huzur içinde güzel bir bayram geçirmesini temenni ediyor, şimdiden Ramazan Bayramınızı tüm kalbimle kutluyorum " dedi.

MEZARLIKLAR BAYRAMA HAZIR

Bayram öncesi ve bayramda en çok ziyaret edilen yerler arasında bulunan mezarlıklarda da gerekli önlemler alındı.

Şeyh Adil ve Şeyh Ali Sezai Efendi Mezarlıklarında periyodik temizlikler yapılırken, Bayram süresince Mezarlıklar Şube Müdürlüğü de defin işlemlerini sürdürecek.

ZABITA GÖREV BAŞINDA

Bayram süresince Zabıta Dairesi Başkanlığı’nda çalışan personel görevde olacak. Ekipler, bayram öncesi özellikle Arefe günü açık yiyecek ve içecek üretimi ile satışını gerçekleştiren işyerlerinde denetimlerini daha da yoğunlaştıracak. Vatandaşlar, bu konuda şikâyetlerini ALO 153’e bildirebilecekler.

KASKİ ‘DEN NÖBETÇİ EKİP

KASKİ Genel Müdürlüğü bayram süresince su, kanalizasyon hizmetlerinde meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı ekip bulunduracak.

KASKİ yetkilileri herhangi bir su arızası durumunda vatandaşların ALO 185 numaralı telefonu 24 saat boyunca arayabileceklerini kaydetti.

AKBEL 2. GÜN HİZMETTE

Öte yandan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Akbel şirketine ait olan birimler ise Ramazan Bayramı’nın 2. Gününden itibaren hizmet vermeye başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2017, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.