Başkan Güngör: işçi ve emekçi kardeşlerimizle sonuna kadar omuz omuza yürüyeceğiz

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'den 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayınlandı. Başkan Güngör, ''Emeklerinden ve alın terlerinden başka sermayeleri olmayan, ülkemizin büyümesinde ve kalkınmasında önemli rol oynayan işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü tebrik ediyorum'' dedi.

Başkan Güngör:  işçi ve emekçi kardeşlerimizle sonuna kadar omuz omuza yürüyeceğiz

BAŞKAN GÜNGÖR'DEN 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI MESAJI

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'den 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayınlandı.

Bir ülkenin en önemli sermayesinin emek olduğuna dikkat çeken Başkan Güngör: "Emeklerinden ve alın terlerinden başka sermayeleri olmayan, ülkemizin büyümesinde ve kalkınmasında önemli rol oynayan işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü tebrik ediyorum. 'İşçinin ücretini alın teri kurumadan verin' diyen bir medeniyetin temsilcileri olarak işçilerimizin hakkının, hukukunun korunması doğrultusunda yapılacak her türlü samimi çalışmayı destekleyecek; işçi ve emekçi kardeşlerimizle sonuna kadar kol kola, omuz omuza yürüyeceğiz.

Tüm dünyada birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nün anlamına uygun şekilde bayram havasında kutlanmasını; çalışanların sorunlarının dile getirilmesine ve çözüm yollarına ışık tutulmasına vesile olmasını temenni ediyorum. Tüm işçi kardeşlerimizi ve vatandaşlarımı en kalbi duygularımla selamlıyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019, 16:11
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.