Başkan Erkoç, iftar çadırında vatandaşlarla bir araya geldi!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, iftar çadırında vatandaşlarla bir araya gelerek yemek dağıtıp beraber iftar yaptı.

Başkan Erkoç, iftar çadırında vatandaşlarla bir araya geldi!
banner150

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, iftar çadırında vatandaşlarla bir araya gelerek yemek dağıtarak beraber iftar yaptı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl Bahçevlievler Camii karşısına kurulan iftar çadırını ziyaret eden Başkan Erkoç, burada vatandaşlara kendi elleri ile yemek dağıtarak onlarla birlikte iftar yaptı.

İftar öncesi vatandaşlara hitap eden Başkan Erkoç: “Saygıdeğer hemşehrilerimiz biliyorsunuz Filistin’de kardeşlerimiz zulüm altında işkence altında ama onurlu bir direniş göstermekteler. Vatanları, toprakları için, inançları, imanları için belki de son yüzyılın en onurlu duruşunu göstermekteler. Onlara da dua edelim, mazlumlara da dua edelim. Mübarek Ramazan-ı Şerif dünyadaki diğer mazlumların da kurtuluşuna vesile olur inşallah. Hepinize afiyet olsun dileklerimizi iletiyor, hayırlı iftarlar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2018, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.