Başkan Erkoç 'hep beraber engelleri aşıyoruz'

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Engelsiz Sanat Kurslarını ziyarette bulundu ve kursiyerlerle muhabbet etti

Başkan Erkoç 'hep beraber engelleri aşıyoruz'
banner150

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Engelliler Şube Müdürlüğü bünyesinde engellilere yönelik açılan Engelsiz Sanat Kurslarını ziyaret eden Başkan Erkoç, burada kursiyerlerle sohbet ederek onların çalışmalarını izledi.

Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Başkan Erkoç: “Engelsiz sanat kursları atölyemizde kursiyerlerimizle bir araya gelerek onların sevinç ve mutluluklarına ortak olduk. Hamd olsun hep beraber engelleri aşıyoruz. Bu konuda dezavantajlı ailelerimizin yükünü bir nebze de olsa almak için Engelliler Şube Müdürlüğümüz yoğun bir gayret içerisinde. Arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Hamd olsun Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi olarak engelsiz bir Kahramanmaraş için yoğun bir gayret içerisindeyiz. Biz şunu söylüyoruz; Allah kimseyi yüreğinde, gönlünde engelli yapmasın. Diğer engellerin hepsini beraber aşarız. Hamdolsun aşıyoruz da. İnşallah Kahramanmaraş’ımızı daha yaşanılabilir bir yer haline getirmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2018, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.