Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi çalışanları kapı kapı dolaşarak vatandaşlara çanta ve şişe dağıtrak, Güngör için not vermelerini istiyor.

Kahramanmaraş depreme hazırlanıyor Kahramanmaraş depreme hazırlanıyor

Göreve geldiği günden bu yana hizmet değil algı peşinde koşan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör vatandaşın sorunlarını duymazdan geliyor.

Güngör çifçilerin su sorunu başta olmak üzere vatandaşların sorunlarına kulak asmazken oy kaybetmenin korkusuyla hediye olarak şişe dağıtmaya başladı.

Büyükşehir çalışanları kapı kapı dolaşarak dağıttıkları çanta poşet ile bazı hediyeleri vatandaşlara verirken, onlardan bir istekleri olup olmadığını sorarak 'Başkanımız için not verir misiniz' dediklerini belirtiyorlar.

Şehrin alt yapısından tutunda bir çok sorununu çözmeyen Güngör'ün şehrin geleceğine yönelik çıkacak yeni sorunlarla ne yapacağı merak konusu.

Kamuoyunda bazı vatandaşlar ise, ''Hayrettin Güngör sosyal medyada paylaştığı elindeki tırpanı bırakarak bahçesinden çıkar ve vatandaşların sorunlarını en yakın zamanda çözmeye başlar. Yoksa bu gidişle şehre hiç bir proje üretmeden süresini tamamlar ve adı da unutulur gider'' ifadelerinde bulunuyorlar.

İŞTE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HAYRETTİN GÜNGÖR'ÜN HEDİYELERİ
 

1-86