Cinsellik konusunda yaptığı itiraflarla konuşulan ve "En büyük hobim cinsel ilişkiye girmek" diyerek büyük bir şaşkınlık yaratan Didem Soydan sarı saçlarına veda etti. Soydan, koyu tonlarındaki saçıyla oluşturduğu yeni imajını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Yalı Çapkını'nın İbrahim'i Cansu Fırıncı sezon ortasında diziyi bıraktı! "Yapımla anlaşmaya vararak..." Yalı Çapkını'nın İbrahim'i Cansu Fırıncı sezon ortasında diziyi bıraktı! "Yapımla anlaşmaya vararak..."

Magazin camiasının en çok konuşulan isimlerinin başında Didem Soydan geliyor. Özellikle cinsellik konusundaki itirafları ve "En büyük hobim cinsel ilişkiye girmek" ifadeleri nedeniyle çok konuşulan Soydan, imaj değiştirip bambaşka biri oldu.

SAÇLARINI BOYATTI
Didem Soydan, sevgilisi Burak Deniz ve Nilperi Şahinkaya arasında geçen küfür olayını atlatmasının ardından fiziksel görüntüsünde değişiklik yaptı. Uzun zamandır sarıya boyatarak kullandığı saçlarını koyu tonlara çeviren Didem Soydan, yeni saç rengini Instagram hesabından yayınladığı paylaşımla takipçilerinin beğenisine sundu.

İşte Soydan'ın son hali:

didemsoydan (1)

didemsoydan (2)