Zincirli dehşet evi: Kerpetenle ayak tırnaklarını çekti

Şanlıurfa'dan gelen son dakika haberi, Türkiye gündeminin en çok konuşulanları arasında öne çıkıyor. Son dakika haberine göre, iddiaya göre bir şahıs, eve kilitlediği dini nikahlı eşine günlerce işkence yapıp kerpetenle ayak tırnaklarını çekti. İşte, herkesi şoka uğratan son dakika haberine ilişkin çarpıcı ayrıntılar...

Zincirli dehşet evi: Kerpetenle ayak tırnaklarını çekti
banner150

Şanlıurfa'da, Suriye uyruklu İ.A., dini nikahlı eşi M.N.'yi, 5 gün boyunca odaya kapatıp zincirle döverek, işkence yaptı. Komşuların ihbarıyla kurtarılan kadın, yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınırken, işkenceci koca ise gözaltına alındı. 

Direkli Mahallesi'nde meydana gelen olayda; Suriye'deki iç savaşın ardından Türkiye'ye gelen İ.A., dini nikahlı eşi M.N. ve 3 çocuğu ile Şanlıurfa'da yaşamaya başladı.

DHA'nın haberine göre İ.A., iddiaya göre bir süre önce oturdukları apartman dairesinin bir odasına kilitlediği karısını, 5 gün boyunca zincirle döverek, kerpetenle tırnaklarını çekti. 3 çocuk annesi kadının çığlıklarını duyan komşularının ihbarıyla eve gelen polis, çilingir yardımıyla girdikleri evde, M.N.'yi yarı çıplak halde ve kanlar içerisinde buldu.

YOĞUN BAKIMA ALINDI
Ambulansla Balıklıgöl Devlet Hastanesi’ne kaldırılan kadının, kafatasında kırıklar ve vücudunda ezikler tespit edildi. Polise verdiği ifadede, 3 çocuğunun bulunduğunu söyleyen kadın, yoğun bakımda tedaviye alındı.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, yaralı kadının ifadesinin ardından, İ.A.'yı gizlendiği bağ evinde yakalayarak gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.