Yaptığı hırsızlıkların 8'ini kabul etti, birini kabul etmedi

Adana'da 9 iş yerinden cep telefonu çalan şahıs, yaptığı hırsızlıkların 8'ini kabul ederken bir hırsızlığı kabul etmedi.

Yaptığı hırsızlıkların 8'ini kabul etti, birini kabul etmedi
banner150

Olay Yüreğir ilçesine bağlı Ulubatlı Hasan Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, 9 ayrı iş yerinden cep telefonu çalınan vatandaşlar polise haber verdi. Polis ihbar üzerine yaptığı araştırmada güvenlik kamerasından inceleyip hırsızlığı Fevzi G.'nin (42) gerçekleştirdiğini belirledi. Polis zanlının ön son hırsızlık yaptığı Ulubatlı Hasan Mahallesi’nde çalışma başlattı. Polis mahallede önlem aldığı sırada zanlıya benzer bir kişinin Kozan Caddesinden geldiğini gördü. Polis zanlının yanına gidip kimlik sorgusu yaparak gözaltına aldı. Zanlı yaptığı hırsızlık olaylarından 8'ini kabul ederken bir olayı kabul etmedi. Zanlı sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

Ayakkabı alma bahanesiyle geldi cep telefonunu çaldı
Zanlının yaptığı bir hırsızlıkta iş yerinde çalışan Elif Ceylan'a terlik ve ayakkabı sorarak dikkatini dağıttı. Bu sırada Fevzi G., kasada bulunan cep telefonunu alarak arka cebine koydu. Fevzi G., daha sonra alışveriş yapmadan iş yerinden ayrıldı. Olayın ardından cep telefonunun olmadığını fark eden Ceylan, panik halde dışarı koştu. Güvenlik kamerasından hırsızlık olayını gören Ceylan polisi aradı.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2017, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.