Tartıştığı kişilere rastgele ateş açtı: 5 yaralı

Gaziantep'te 25 yaşındaki Davut Akşam, kahvehane önünde tartıştığı kişilere rastgele tüfekle ateş açıp, 5 kişiyi yaraladı. Çevredekilerin linç etmeye kalkıştığı Akşam'ı polis zor kurtardı.

Tartıştığı kişilere rastgele ateş açtı: 5 yaralı
banner150

Olay, gece saatlerinde Mevlana Mahallesi'nde meydana geldi. Davut Akşam, kahvehane önünde bir grup ile tartıştıktan sonra yakın mesafedeki evine gidip, av tüfeğini alarak geri döndü. Akşam, burada tartıştığı kişilere silahı doğrultup rastgele ateş actı. Silahtan çıkan saçmaların isabet ettiği, Ahmet Dirier (59), Delil Polat (19), Mehmet Dirier (33), Abdullah Kanat (23) ve Abdullah Yavuz (18) yaralandı. Av tüfeğinde fişeği biten Akşam, çevredekiler tarafından linç edilmek istendi. Polis, tartaklanan Akşam'ı kalabalıktan kurtarıp 25 Aralık Devlet Hastanesi'ne götürdü.

Yaralanan 5 kişi ise çağrılan ambulanslarla Şehitkamil Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Tedaviye alınan Ekyam ile diğer yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.
 

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2017, 08:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.