'Otomobilimi bu halde görünce aklıma 'Çiçek Abbas' filmi geldi'

Adana'da 'Çiçek Abbas' filmi gerçek oldu. Adana Büyükşehir Belediyesi'nde şoför olarak çalışan bir kişinin bir hafta önce 10 bin 500 liraya satın aldığı ve sadece iki kez bindiği otomobilin 4 lastiği jantlarla birlikte çalınması başrollerini İlyas Salman ve Şener Şen'in oynadığı "Çiçek Abbas" filmini hatırlattı. 5 bin lirasını annesinden aldığını ve bütün parasının yatırdığı otomobile artık binemeyeceğini söyleyen şoför Uğur Köreken, "Bir hafta önce aldım ve sadece iki kez bindim masrafı 2 bin lirayı bulur ben bu parayı bulup lastik ve jantları alamam" dedi.

'Otomobilimi bu halde görünce aklıma 'Çiçek Abbas' filmi geldi'

Adana Büyükşehir Belediyesi'nde şoför olarak çalışan bir kişinin bir hafta önce 10 bin 500 liraya satın aldığı ve sadece iki kez bindiği otomobilin 4 lastiği jantlarla birlikte çalınması başrollerini İlyas Salman ve Şener Şen'in oynadığı "Çiçek Abbas" filmini hatırlattı. 

OTOMOBİLİNİN YANINA GİDİNCE ŞOKE UĞRADI

Edinilen bilgiye göre, Adana'nın merkez Seyhan ilçesi Barış Mahallesi'nde meydana gelen olayda, bir hafta önce 10 bin 500 liraya otomobil alan Uğur Köreken, aracını evinin yakınına park etti. Köreken sabah çalıştığı Adana Büyükşehir Belediyesi Park Ve Bahçeler Müdürlüğüne gitti. Burada şoför olarak çalışan Köreken'in telefonu çalarken mahalleden arkadaşları park ettiği otomobilinin 4 lastiğinin jantla birlikte çalındığını söyledi.

Köreken bunun üzerine hemen otomobilinin bulunduğu yere geldi. Otomobilini olduğu yere gelen Köreken, otomobilini 4 lastiğinin de çalındığını görünce şoka girip polisi aradı. Olay yerine gelen polis, şüphelilerin otomobili tuğlalarla kaldırdığını ve lastiklerin jantlarıyla çalındığını tespit etti. Şüphelileri yakalamak için araç üzerinde parmak izi çalışması yapan polis, çevredeki güvenlik kameralarını da incelemeye aldı.

'SADECE 2 DEFA BİNDİM'

Polislerin çalışmasını izleyen Köreken, otomobili dün saat 12.00 civarında bıraktığını söyleyerek, ''Bugün geldiğimizde lastikler sökülmüştü. Arabayı alalı 1 hafta oldu 10 bin 500 liraya aldık. Ben, büyükşehir belediyesinde su tankeri kullanıyorum şoförlük yapıyorum. Lastikleri çalan kişi beni izliyorsa, Allah’ından bulsun söyleyecek bir şey bulamıyorum. 6 bin lira param vardı gerisini annemden aldım onunda bir emekli parası var arabayı almam için yardımcı oldu bana. Üzülüyorum bu durum olduğu için daha arabayı alalı bir hafta oldu sadece 2 defa ancak bindik. Arabaya bin 200 lira masraf etmiştim, şu an yeniden lastik alacak param yok ya bulunacak ya da uzun bir süre bu şekilde kalacak'' dedi. 

Köreken, ''Otomobilimi bu halde görünce aklıma 'Çiçek Abbas' filmi geldi, sağlık olsun diyelim inşallah bulunur'' diye konuştu. 


 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 10:25
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.