Ölüm yolculuğu yürek hoplattı! Abi ne olur çekme annem kızıyor

Antalya'da Yaşları 14 İla 18 Arasında Değişen Gençlerin Paten Tutkusu, Zaman Zaman Tehlikeli Boyutlara Ulaşıyor. Kameralara Yansıyan 2 genç kız, kapalı kasa kamyonete tutunup, trafikte tehlikeli yolculuğa devam ediyor. Kamyonetin durmasıyla görüntülendiklerini fark eden kızlar, "Ağabey çekmeyin, annemiz kızıyor" deyip, görüntü çeken kişinin aracına tutunmak için izin istedi.

DHA'nın haberine Antalya'da ayaklarında paten olan 2 genç kız, kapalı kasa kamyonetin arkasındaki demirlere tutunarak, trafikte ilerledi. Kızlar, arkadan gelen araçtakiler tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendikleri için tepki gösterdi.

Kızlar, "Ağabey çekmeyin, annemiz kızıyor" diye seslendi. Genç kızlardan biri, görüntü çeken kişinin yanına gelip, "Size geçelim mi?" diye sordu. 

Araçtakilerin "Tutunacak yer yok" demesiyle ret cevabı alan kızlardan biri, "Çektin bizi o kadar ama" diyerek tepki gösterdi. Patenci kızların tehlikeli yolculuğu ve sonrasındaki tepkileri, cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2020, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.