Mersin'de çocuklarını dövdüğü videoyu paylaşan cani baba gerçekleri anlattı!

Mersin’de 4 çocuğunu dövdüğü görüntüleri sosyal medyada yayınlayan baba H.Y, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Tutuklanan baba, emniyette verdiği ifadede söz konusu görüntüleri kendisini terk eden eşiyle barışmak için yayınladığını belirterek, videoyu çocuklarından birine çektirdiğini söyledi.

Mersin'de çocuklarını dövdüğü videoyu paylaşan cani baba gerçekleri anlattı!
banner150

Mersin’de 4 çocuğunu dövdüğü görüntüleri sosyal medyada yayınlayan baba tutuklanarak cezaevine gönderildi. Baba H.Y, emniyette verdiği ifadede söz konusu görüntüleri çocuklarından birine çektirdiğini söyledi.

Anadolu Ajansı’nda yer alan habere göre, Mersin Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamada, bir babanın çocuklarını darbettiği anların sosyal medyadan yayımlanması üzerine soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Kimliği tespit edilen baba H.Y. evine giden ekiplerce gözaltına alındı. Evdeki yaşları 16,13, 9 ve 7 olan dört kardeş, Çocuk Esirgeme Kurumuna teslim edildi.

Emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen baba H.Y, çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

SOSYAL MEDYADA YAYIMLADIĞI GÖRÜNTÜLERİ ÇOCUĞUNA ÇEKTİRMİŞ

Öte yandan baba H.Y'nin emniyetteki ifadesinde, olayı kendisini terk ettiğini öne sürdüğü eşi Z.Y ile barışmak için gerçekleştirdiğini beyan ettiği öğrenildi.

Baba H.Y. ifadesinde, sosyal medya hesabında canlı yayımladığı görüntüleri çocuklarından birine çektirdiğini itiraf etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2020, 09:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.