banner232

Malatya'da gece yarısı korkunç olay! Birbirlerini öldürdüler

Malatya'ya bağlı Yeşilyurt ilçesinden ajanslara düşen son dakika haberi duyanları şoke etti. Yeşilyurt ilçesinde Dini nikahlı Hüseyin Ördek (46) ve Nergis Beyaz (32) çifti, bıçakla boğazlarından kesilmiş halde evlerinde ölü bulundu. Vatandaşların hızla polis ekiplerine haber vermesiyle olay yerine gelen ekipler araştırmalarını sürdürdü. İşte son dakika haberiyle ilgili tüm detaylar...

Malatya'da gece yarısı korkunç olay! Birbirlerini öldürdüler

Olay, akşam saatlerinde Yavuzselim Mahallesi’ndeki TOKİ konutlarında meydana geldi.

4 katlı apartmanın en üst katında birlikte yaşan dini nikahlı Hüseyin Ördek ve Nergis Beyaz’ın 7 yaşındaki çocuklarının bağırma sesleri üzerine gelen komşular, çifti boğazları kesilmiş halde kanlar içerisinde yatarken buldu.

Komşular, durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerinde kalbi duran çift, sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

İKİSİ DE HASTANEDE ÖLDÜ
Yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan çift, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Olay yerine gelen polis ekiplerince olayda kullanıldığı düşünülen bıçak bulunurken, çiftin kavga ederek birbirlerini bıçakla öldürdüğü iddia edildi.

Olay sonrası 7 yaşındaki çocuk ise Çocuk İzleme Merkezi’nde (ÇİM) koruma altına alındı. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.