Köyde başlayan kavga acil serviste devam etti: 8 yaralı, 10 gözaltı

Adıyaman’a bağlı İndere köyünde iki grup arasında çıkan kavga, yaralıların gittiği hastanenin acil servisinde durmaksızın devam etti. Olayda toplam 8 kişi yaralanırken, 10 kişi de polis tarafından gözaltına alındı.

Köyde başlayan kavga acil serviste devam etti: 8 yaralı, 10 gözaltı

Edinilen bilgiye göre, merkeze bağlı İndire köyünde iddiaya göre iki grup arasında alacak verecek meselesi yüzünden kavga yaşandı. Yaşanan kavgada 2 kişi darp neticesi yaralandı. Yaralanan her iki şahıs kendi imkanlarıyla Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine gelerek tedavi altına alındı. Yaralı iki şahıs hastanede tedavi olduğu esnada iki grubun tarafları acil serviste karşı karşıya geldi. Taraflar acil serviste kavga etmeye başladı. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavgaya hastanenin güvenlik görevlileri ile polis ekipleri müdahale etti. Yapılan müdahaleler sonucunda içlerinde kadınların da yer aldığı toplam 10 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan toplam 10 kişi polis ekiplerince polis merkezine götürülürken köyde ve hastanede yaşanan kavgada darp neticesi yaralanan 8 kişi ise hastanede tedavi altına alındı.
Konuyla ilgili soruşturma sürdürülüyor. 

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2017, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.