Komşusunun evine giren hırsızı vurdu diye tutuklandı!

Adana'da komşusunun evine giren hırsızı fark edip peşinden ateşleyen 22 yaşındaki Abdulsamet K. tutuklanarak ceaevine konuldu.

Komşusunun evine giren hırsızı vurdu diye tutuklandı!
banner150

Adana'nın Seyhan ilçesine bağlı Dumlupınar Mahallesi'nde meydana gelen olayda, 22 yaşındaki Ömer Kavut, gece Hamile El Hüseyin ve Ahmed El Hüseyin çiftinin evine hırsızlık amacıyla girdi.

Kar maskeli olan hırsızı gören kadın çığlık atmaya başladı. Bunun üzerine hırsız arkasına bakmadan kaçtı.

'HIRSIZ VAR' DEYİP ATEŞLEDİ
Ev sahibinin “hırsız var” demesi üzerine mahalleden 22 yaşındaki Abdulsamet K. sokağa çıktı. Sokakta hırsızlık zanlısının kaçtığını gören Abdulsamet K. silahla ateş etti.

Açılan ateş sonucu zanlı vuruldu. Olay yerine çağrılan ambulans ile Ömer Kavut hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Zanlı komşu ise gözaltına alındı.

Abdulsamet K. ifadesinde hırsızı komşuları ile kovaladıklarını kendi elinde silah olduğunu ayağı takılınca elinin tetiğe gittiğini ve yanlışlıkla vurduğunu söyledi.

HIRSIZIN SUÇ DOSYASI KABARIK
Zanlı, ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı. Eve giren hırsızlık zanlısının ise 20’den fazla kaydı olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.