Karşıya geçmeye çalışan anne ve iki kızı dehşeti yaşadı!

Yolun karşısına geçmeye çalışan anne ve iki kızına otomobil çarptı. Yaralılardan küçük Ceren’in durumunun ağır olduğu belirlendi

Karşıya geçmeye çalışan anne ve iki kızı dehşeti yaşadı!
banner150

Antalya’nın Manavgat ilçesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü karşısındaki yaya geçidinde Mehmet K.’nın kullandığı otomobilin çarpması sonucunda anne Nurgül Aksoy (38) ile çocuklar Şehriyenaz Aksoy (9) ve Ceren Aksoy (5) yaralandı. Durumu iyi olan Şehriyenaz Aksoy Manavgat Devlet Hastanesi’nde tedaviye alındı. Anne Nurgül Aksoy ile kızı Ceren Aksoy ise Manavgat’ta özel bir hastaneye götürüldü. Dün ameliyat edilen Nurgül Aksoy’un durumunun iyi olduğu ve servise çıkarıldığı öğrenildi. 

Durumu ağır olan Ceren Aksoy ise Antalya’da özel bir hastaneye sevk edildi. Ceren Aksoy’un yoğun bakımda tedavisine devam edildiği, hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi. Kazaya karışan sürücü Mehmet K., büyük şok yaşadığını, çok pişmanlık duyduğunu ve yaya geçidindeki yayaları görmediğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.