Karı koca beraber eğlendikleri kişiyi öldürdü!

Antalya'nın Kumluca ilçesinde beraber eğlendikleri kişiyi öldürdükleri iddiasıyla gözaltına alınan karı koca tutuklandı.

Karı koca beraber eğlendikleri kişiyi öldürdü!

Kayıp olarak aranan İsa İley'i (30) öldürdükleri gerekçesiyle İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Denizli'de gözaltına alındıktan sonra Kumluca'ya getirilen zanlılar F.Ö. ve C.Ö, ifade işlemlerinin ardından  adliyeye sevk edildi. Zanlılar çıkartıldıkları nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

İley'den haber alamayan ailesi kayıp başvurusunda bulunmuş, ihbar üzerine çalışma başlatan İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, İley'in en son  görüldüğü yer ve kişiler üzerine çalışma başlatmıştı. Çevredeki kamera  kayıtlarını inceleyen ekipler, İley'in aracını Denizli'de terk edilmiş halde  bulmuş ve araştırmalar kapsamında bir eğlence mekanında beraber çalışan şüpheli karı koca F.Ö. ve C.Ö. dün gözaltına alınmıştı. İfadeler doğrultusunda çalışma yapan ekipler, Elmalı-Korkuteli  arasındaki ormanlık alanda İley'in cesedine ulaşmıştı.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2018, 13:54
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.