Your SEO optimized title page contents

İşkence olayında kan donduran detaylar!

Gaziantep'te 7 yıl boyunca karısına işkence yaptığı iddia edilen son olarak ise hamile karısını derin bıçak darbeleriyle yaralayıp karnındaki bebeğini ve bir ayağını kaybetmesine neden olan sanık M.A.A. hakkında mütalaa verildi.

İşkence olayında kan donduran detaylar!

26 yaşındaki Çağlar Aşık, i M.A.A. tarafından ağzı bağlanarak yumruk ve tekmelerle, ardından sopa ile darp edildi. Cinnet getiren M.A.A., eşini derin bıçak darbeleri ile yaralamış, kanlar içerisinde kalan hamile karısına dakikalar süren işkencenin ardından pompalı tüfekle ateş etmişti.

Çocuklarının gözü önünde işkence gören ve hem karnındaki bebeğini hem de ayağını kaybeden Aşık’ın eşi hakkında mütalaa verildi.

Gaziantep 3. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya işkence gören Aşık ve ailesi, tutuklu sanık M.A.A. ve avukatları katıldı.

Duruşma savcısı esas hakkındaki mütalaasında, sanığın eşi Çağlar Aşık'a nedensiz kıskançlık duyduğu ve şiddet uyguladığını, olay günü de eşini dövdüğünü, odaya kapatarak bıçakladığını, bu sırada mağdurun yardım istemesi üzerine ağzını bezle bağladığını belirtti. Cumhuriyet savcısı, Çağlar Aşık'ı yakın mesafeden bacağından vurulduğunu beyan etti.

"SENİ YAVAŞ YAVAŞ ÖLDÜRECEĞİM"

M.A.A.'nın Çağlar Aşık’a, "Hemen ölmeyeceksin, seni yavaş yavaş acı çektirerek öldüreceğim" dediğini ifade eden savcı, Çağlar Aşık'ın bacağının kesildiğini ve bebeğinin ağır travma sonucu alındığını kaydetti.

Öte yansan cumhuriyet savcı, sanığın nitelikli kasten öldürmeye teşebbüs, zorla hürriyetten alıkoyma, olası kasıtla yaralama ve iki kez silahla tehdit suçlarından cezalandırılmasını talep etti.

Duruşma, eksik belgelerin tamamlanması için ileri bir tarihe ertelendi.
 

KAYNAK: İHA

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.